Įmonės kandidatės

 

Šiuo metu vyksta šių įmonių vertinimas dėl prisijungimo prie iniciatyvos už skaidrų verslą  „Baltoji banga“ .

Kviečiame įsitraukti ir pasisakyti! Sukaupta informacija iš Jūsų ir rekomendacijos iš iniciatyvos partnerių VMI, STT, VDI bei kreditų biuro „Creditinfo“ padės priimti sprendimą inciatyvos „Baltoji banga“ tarybai, kuri priima galutinį sprendimą dėl įmonių prisijungimo ir ženklo suteikimo.

 
 

UAB „Vetfarmas"

Veterinarijos didmenos kompanija, dirbanti veterinarams, gyvulių augintojams, zoo prekių parduotuvėms ir veterinarinėms vaistinėms. Įmonė dirba skaidriai ir nori tai parodyti savo klientams.

Vyksta įmonės vertinimas. Lauksime Jūsų komentarų ir atsiliepimų.


 

UAB „SB dantų klinika“

„CLINIC | DPC Dantų Priežiūros Centras - didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Mums augant tampa vis svarbiau būti pripažintiems kaip socialiai atsakinga įmonė, pagrįstai gerinanti savo reputaciją, vystatnti ir palaikanti skaidrų ir etišką verslą. Ženklas „Baltoji banga“ - įrodymas, kad atsakingai žvelgiame ne tik į savo veiklą: mums svarbūs geri ir sąžiningi santykiai su savo darbuotojais, pacientais ir partneriais. Tai puiki galimybė kurti šiuolaiškišką, atvirumu paremtą santykį su kitomis įmonėmis ir būti pavyzdžiiu tiems, kurie dar tik svarsto savo verslą deklaruoti kaip skaidrų ir patikimą". 

Vyksta įmonės vertinimas. Lauksime Jūsų komentarų ir atsiliepimų. 

 

UAB „ORYO“ - programinės įrangos kūrimas ir keleivių vėžimo organizavimas. 

Nuo 2009 m. UAB „ORYO“ priklausantis prekės ženklas eTAKSI tapo moderniųjų technologijų diegimo pradininku keleivių vėžimo srityje. Šiandien mumis pasitiki daugiau kaip 300 000 kleintų visoje Lietuvoje, todėl jaučiame pareigą ir atsakomybę išlaikyti jų pasitikėjimą. Norime ir siekiame būti skaidraus bei sąžiningo verslo pavyzdžiu Lietuvoje. 

Vyksta įmonės vertinimas. Lauksime Jūsų komentarų ir atsiliepimų. 

 

UAB „Aconitum“ - vaistų ir maisto papildų gamintoja. 

UAB „Aconitum“ vadovaujasi skaidraus ir sąžiningo verslo principais (antikorupcijos, skaidraus atlyginimo darbuotojams apmokėjimo, mokesčių valstybei mokėjimo, atsakingo įstatymų laikymosi), bei siekia prisidėti prie etiško verslo kultūros puselėjimo Lietuvoje. 

Įmonės internetinės svetainės adresas: https://www.aconitum.lt/

Vyksta įmonės vertinimas. Lauksime Jūsų komentarų ir atsiliepimų. 

 

   
   


 ________________________________________________________________________________________________

Kviečiame visus įsitraukti teikiant rekomendacijas apie įmones pateikusias prašymą prisijungti prie iniciatyvos. Esate susidūrę su viena iš įmonių - parašykite mums. Turite klausimų? Pastebėjimų? Lauksime jūsų laiškų.
Jūsų pageidavimu gaunama informacija yra konfidenciali.