Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Kauno regionas

  • Kaunas 
Gegužės 21 d. 
12 val. edukacinės akcijos medžiagos dalinimas gyventojams Laisvės alėjoje 
 
Gegužės 25 d. 
10:00 val. Kauno Teritorinėje Darbo Biržoje, Jonavos skyriuje vyks renginys tema ,,Pagrindiniai darbo sutarčių sudarymo, nutraukimo aspektai. Nelegalaus darbo daroma žala dirbantiems ir jų šeimos nariams, darbo biržoje registruotiems asmenims“ (JDC, I a.)
  • Marijampolė
Gegužės 22 d. 
14:00 val.  Marijampolės Teritorinėje Darbo Biržoje vyks renginys tema ,,Pagrindiniai darbo sutarčių sudarymo, nutraukimo aspektai. Nelegalaus darbo daroma žala dirbantiems ir jų šeimos nariams, darbo biržoje registruotiems asmenims“ (209 kab.)
 
SDG organizuojami mokymai ir pristatoma akcija bei edukuojami gyventojai. 
  • Vilkaviškis

Gegužės 24 d. 

12:00 val. Prie savivaldybės ir miesto centre, edukacinės akcijos medžiagos dalinimas gyventojams bei pokalbiai.

13:30 val.  Marijampolės Teritorinėje Darbo Biržoje, Vilkaviškio skyriuje vyks renginys tema ,,Pagrindiniai darbo sutarčių sudarymo, nutraukimo aspektai. Nelegalaus darbo daroma žala dirbantiems ir jų šeimos nariams, darbo biržoje registruotiems asmenims“ (217 kab.)

  • Šakiai
Gegužės 24 d. 
09:30 val.  Marijampolės Teritorinėje Darbo Biržoje, Šakių skyriuje vyks renginys tema ,,Pagrindiniai darbo sutarčių sudarymo, nutraukimo aspektai. Nelegalaus darbo daroma žala dirbantiems ir jų šeimos nariams, darbo biržoje registruotiems asmenims“ (203 kab.)