Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvos globėja J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Naujienos

2017 05 23

Ukrainoje pradėta skaidraus verslo iniciatyva - UNIC (Ukrainian Network of Integrity and Compliance)


Gegužės 19 d. Business Ombudsman Council Ukrainoje pradėjo skaidraus verslo iniciatyvą - UNIC (Ukrainian Network of Integrity and Compliance).

46 Ukrainos ir tarptautinės įmonės pasirašė sąžiningumo įsipareigojimą. Šia iniciatyva norima skatinti etiško ir atsakingo verslo idėją. Įmonės, kurios prisijungia prie šio tinklo, įsipareigoja remti gerą verslo reputaciją ir tobulinti sąžiningumo standartus.

Skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“, dalyvaudama OECD rytų Europos ir centrinės Azijos antikorupcijos grupėje, savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi prisideda prie UNIC veiklos gairių formavimo. Iniciatyvos atidarymo metu „Baltoji banga“ Ukrainos verslo bendruomenei buvo pristatyta kaip sėkmingai veikiančios verslo iniciatyvos pavyzdys.

Daugiau informacijos rasite (EN):
https://boi.org.ua