Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Naujienos

2017 09 06

Kviečiame į diskusiją apie verslo dovanų politika


Rugsėjo 14 d. 16:00 val. kviečiame į Christmas2Business konferencijoje-parodoje rengiamą diskusiją „Ką daryti, kad dovanos teiktų džiaugsmą, o ne galvos skausmą?“

Dovanos ir dovanojimas – nuo seno svarbi žmonių bendravimo dalis. Dovanos versle apibrėžia įmonės kuriamus santykius su ją supančia aplinka ir stiprina (arba silpnina) ryšius su partneriais, klientais ar darbuotojais. Dovanodami galime kurti įmonės kultūrą, stiprinti reputaciją – autoritetą, patikimumą ir sąžiningumą – perduodant kartu su dovanojimo žinute.  Apmaudu, bet ši veiksminga priemonė dažnai yra pamirštama arba teisingai neįvertinama. Dovanų paieškos ir pats dovanojimas gali tapti chaotišku, neapgalvotu veikimu, keliančiu susierzinimą ar net galvos skausmą. Pavyzdžiui, o kaip reaguoti, jeigu po ilgų ieškojimų Jūsų verslo partneris dovanos net nepriima?

Šioje konferencijos dalyje, kviečiame Jus ieškoti atsakymų, kaip išvengti nepatogių situacijų ir ką daryti, kad dovanojimas taptų atsakinga ir vertę kuriančia įmonės kultūros dalimi. Kartu su verslo etiketo, verslo dovanų ekspertais bei įmonių atstovais diskutuosime:

- Kas yra ir kas nėra verslo dovana? Ar įmonės reprezentacinė atributika gali būti tinkama dovana?
- Kodėl renkamės dovanoti? Kaip dovanos gali kurti pridėtinę vertę?
- Ar dovanodami ir priimdami dovanas visada elgiamės atsakingai? Kokias rizikas patiriame priimdami/dovanodami dovanas? Situacijos, kada dovanojimas yra nepriimtinas.
- Kas yra įmonės dovanų politika ir kodėl ji reikalinga?

Diskusijoje dalyvauja:

- Aleksandras Golod, Telia B2B marketingo vadovas, Lietuvos marketingo asociacijos (LIMA) valdybos narys
- Jurgita Ribisnskaitė – Glatzer, VšĮ „Geri Norai“ partnerė
- Ingrida Daunaravičienė, Aviva Lietuva komunikacijos vadovė
- Rita Bartkevičienė, verslo dovanų įmonės „Multidora“direktorė
- Doc. Dr. Živilė Sederavičiūtė – Pačiauskienė, dalykinės komunikacijos, protokolo, verslo etiketo, įvaizdžio formavimo ekspertė

Diskusiją moderuoja Ieva Lapeikienė, skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ koordinatorė. 

Skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ yra renginio „Christmas2Business“ partnerė, siekianti didinti verslo sąmoningumą ir atsakomybę dovanojant ir priimant dovanas. 

Daugiau apie renginį: https://www.christmas2business.eu