Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Naujienos

2017 11 15

Lapkričio 28 d. kviečiame į verslo etikos pusryčius


Skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga” kviečia atitikties specialistus, įmonių vadovus ir tuos, kurie domisi etiškos kultūros diegimu organizacijose į tradiciškai rengiamus verslo etikos pusryčius, kurių metu neformalioje aplinkoje dalinamės gerąja patirtimi:

Verslo etikos pusryčiai. „Nulinės tolerancijos korupcijai kūrimas. Nuo ko pradėti?“

Norėdami kurti korupcijai atsparią aplinką įmonės naudojasi motininių kompanijų pavyzdžiu, pasitelkia išorės konsultantus – ekspertus. O ką daryti, jei papildomų resursų nėra? Arba tiesiog nežinote, nuo ko pradėti.

Renginio svečias 
Jonas Šneideraitis, ESO Prevencijos skyriaus vadovas, pasidalins, kaip jam sekasi diegti nulinės tolerancijos korupcijos politiką bendrovėje: nuo ko pradėjo, kokios priemonės ir kodėl veikė ir kokios ne; kaip sekasi formuoti santykius su darbuotojais ir vadovais.

Susitikimo vieta
Salotų baras „Mano guru“, Vilnius.

Data ir laikas
Lapkričio 28 d. 9:15 val. Susitikimo trukmė apie 1,5 val. 

Registracija
[email protected]

Verslo etikos pusryčiai – neformalių diskusijų serija, rengiama siekiant skatinti skaidriai ir atsakingai veikiančių įmonių dalijimąsi patirtimi, gilinti rinkos dalyvių žinias verslo etikos srityje ir suprasti, kokios priemonės yra veiksmingiausios siekiant kurti etiško verslo kultūrą Lietuvoje. Susikimus inicijuoja skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“.