Tapk nariu

Prie iniciatyvos „Baltoji banga“ kviečiame prisijungti įmones ir organizacijas, remiančias skaidrią ir atsakingą verslo praktiką: skaidrią darbo užmokesčio politiką, skaidrų dalyvavimą konkursuose (viešuosiuose pirkimuose) ir mokesčių mokėjimą pagal LR numatytus įstatymus.

Prisijungimo žingsniai

1. Pateikite prašymą ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimui. Originalą išsiųskite paštu: asociacija „Investors' Forum“, Totorių g. 5-21, Vilnius, Lietuva. Kopiją pateikite el. paštu: ieva@baltojibanga.lt. Prie prašymo formos el. paštu pridėkite įmonės logotipą ir trumpą aprašymą. Pildydami prašymą susipažinkite su ženklo naudojimo tvarka.  

2. Prašymas vertinamas iniciatyvos partnerių: Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos, kreditų biuro „CreditInfo" ir iniciatyvos Tarybos narių. Apie įmones kandidates taip pat viešai paskelbiama iniciatyvos internetinėje svetainėje ir „facebook“ paskyroje. Komentarus ir savo pastabas gali teikti esami iniciatyvos nariai bei visi besidomintys skaidraus verslo sklaida Lietuvoje. 

3. Atsižvelgiant į gautas partnerių, narių ir visuomenės rekomendacijas tarybos nariai priima sprendimą dėl ženklo ir vardo „Baltoji banga" suteikimo. 

4. Patvirtinus prašymą pasirašoma skaidrumo ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimo sutartis. Naudodami ženklą ir vardą „Baltoji banga“ iniciatyvos nariai viešai pristato savo vertybines nuostatas klientams, partneriams bei visuomenei.

5. Iniciatyvos dalyviai taip pat prisideda prie skaidraus ir atsakingo verslo skatinimo Lietuvoje suteikdami paramą projekto „Baltoji banga“ veikloms.

 

„Baltosios bangos“ pažymėjimo įteikimas įmonei UAB Irlida, 2016 m. gegužės 25 d., akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ metu

 

 

Kontaktai pasiteirauti

Ieva Lapeikienė

Projekto „Baltoji banga“ koordinatorė

Asociacija „Investors' Forum“
Tel. +370 5 275 52 58
ieva@baltojibanga.lt

Totorių g. 5-21, LT-01121, Vilnius, Lietuva