Už šešėlinės ekonomikos slepiasi korupcija ir žmonių apiplėšinėjimas. Tai reiškia, kad šalis vystosi lėčiau, gyventojai uždirba mažiau ir valstybė gali suteikti mažiau paslaugų savo piliečiams. Kova su korupcija, šešėlio mažinimas yra ir verslo atsakomybė. Lietuva jau pribrendo skaidriam ir atsakingam verslui.

Iniciatyvą globojanti J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Švietimo įstaigoms

Kviečiame pradines ir pagrindines mokyklas, gimnazijas, profesines mokyklas, kolegijas, aukštasias mokyklas, universitetus ir kitas Lietuvoje veikiančias švietimo ir ugdymo įstaigas prisijungti prie kasmetinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ ir inicijuoti diskusiją apie šešėlinę ekonomiką. 

Tegul kiekvienas jaunas žmogus ugdo supratimą, kas yra šešėlinė veikla ir kokią žalą ji daro kiekvienam gyventojui bei mūsų valstybei. Paskatinkime jaunus žmones formuoti sąžiningo veikimo įpročius, kad ateityje jie galėtų prisidėti prie valsybės gerovės kūrimo.

Kviečiame pasirinkti Jums priimtiniausią pamokos/ paskaitos ar diskusijos formą. Diskusijai galite naudoti mūsų ir akcijos partnerių parengtą medžiagą:

 

Akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui" vyksta gegužės 21-27 d. Galite rinktis ir kitą Jums patogią dieną. 

Norite prisijungti? Būtume dėkingi, kad užpildytumėte mūsų registracijos formą.

Tai pat kviečiame dalintis nuotraukomis ir įspūdžiais!