Buvę renginiai

2021 metai

Sustiprink skaidrumo imunitetą

Dešimtoji kasmetinė visuomeninė pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ vyko gegužės 24-28 dienomis. Šiais metais mums ypač svarbu buvo pabrėžti, kad pandemija – ne priežastis trauktis į šešėlį, o mūsų sąmoningumo reikia, kad padėtume valstybei, verslui ir kiekvienam jos žmogui atsitiesti. Tad skatinome kiekvieną sustiprinti skaidrumo imunitetą.

Akcijos metu

  • Skaidriai veikiantis ir sąžiningai mokesčius mokantis verslas dalino specialius šių metų akcijos lipdukus gyventojams. Dėkojame prie iniciatyvos prisijungusiems: Rimi, Lidl, IKI, Circle K, Telia, Autokuras, Huracan, Aconitum, Jurgis ir Drakonas, Ilunch, Gastrobaras +++, Clinic DPC, E-taksi, 9 drakonai,  Karalienės mortos mokykla, Atella, Lirema, Reitan Convenience Lithuania, Vičiūnų grupė, Manilla
  • Gegužės 26 d. 10.00 val.  Vyko verslo, valstybės ir jaunimo pokalbis – konferencija „Kaip stiprinti skaidrumo imunitetą?”
  • Kvietėme jungtis mokyklas ir jų ekonomikos mokytojus –  su mokiniais diskutuoti apie  šešėlinę ekonomiką. Parengėme pamoką su užduotimis.

2020 metai

#KartuĮveiksim

2020 metais kasmetinė visuomeninė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ kelėsi į skaitmeninę erdvę.

#KartuĮveiksim – nes mūsų susitelkimo ir sąmoningumo reikia labiau nei bet kada kovojant su ekonomine krize ir padedant valstybei, verslui bei kiekvienam jos žmogui atsitiesti.

 

2020 metais pagrindiniai akcijos aspektai buvo:

– Skaitmenizacija ir skaitmeniniai pinigai –  ekonominės krizės banga visuomenę pastūmėjo į skaitmenizaciją, o grynųjų pinigų vengimas padeda ne tik apsisaugoti nuo viruso, bet ir leidžia išvengti šešėlio (neapskaitytų pajamų).

– Inovacijos, jų sklaida bei kūrybiškumas – vakcina nuo ekonominės krizės tiek koronaviruso, tiek skaidrumo akivaizdoje.

– Sumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą grįžta kaip svari ir realiai suteiktą valstybės pagalba koronakrizės metu.

2019 metai

2018 metai

2017 metai

2016 metai

2015 metai

2014 metai

2013 metai

2012 metai