Jau dešimtoji kasmetinė visuomeninė pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ vyksta gegužės 24-28 dienomis. Šiais metais mums ypač svarbu pabrėžti, kad pandemija – ne priežastis trauktis į šešėlį, o mūsų sąmoningumo reikia, kad padėtume valstybei, verslui ir kiekvienam jos žmogui atsitiesti. Tad skatiname kiekvieną

SUSTIPRINTI SKAIDRUMO IMUNITETĄ

Akcijos programa

  • Gegužės 24 d. Akcijos atidarymas
  • Skaidriai veikiantis ir sąžiningai mokesčius mokantis verslas dalina specialius šių metų akcijos lipdukus gyventojams.
  • Gegužės 26 d. 10.00 val. Verslo ir valstybės pokalbis „Kaip stiprinti skaidrumo imunitetą?”
  • Kviečiame jungtis mokyklas ir jų ekonomikos mokytojus –  su mokiniais diskutuoti apie  šešėlinę ekonomiką, atlikti užduotį.
  • Kviečiame ir Jus prisijungti arba kurti savo iniciatyvą ir akcijos savaitę skleisti žinią, kad stiprindami skaidrumo imunitetą galime mažinti šešėlinės ekonomikos žalą valstybei ir kiekvienam iš mūsų.

Susisiekite: [email protected]

 

DĖKOJAME prie akcijos besijungiantiems verslams: Rimi, Autokuras, Huracan, Lidl, Aconitum, Burokėlis ir Krapas, Ilunch, Gastrobaras +++, Clinic DPC, E-taksi, Svaita, Telia, Karalienės mortos mokykla, Atella, Circle K, Lirema, Iki, Reitan Convenience Lithuania, Vičiūnų grupė, Manilla … Laukiame ir Jūsų 🙂

Akciją globoja

Prezidentė Dalia Grybauskaitė

 

 

Partneriai