Jau dešimtoji kasmetinė visuomeninė pilietinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ vyksta gegužės 24-28 dienomis. Šiais metais mums ypač svarbu pabrėžti, kad pandemija – ne priežastis trauktis į šešėlį, o mūsų sąmoningumo reikia, kad padėtume valstybei, verslui ir kiekvienam jos žmogui atsitiesti. Tad skatiname kiekvieną

SUSTIPRINTI SKAIDRUMO IMUNITETĄ

Akcijos programa

  • Gegužės 24 d. Akcijos atidarymas
  • Skaidriai veikiantis ir sąžiningai mokesčius mokantis verslas dalina specialius šių metų akcijos lipdukus gyventojams.
  • Gegužės 26 d. 10.00 val. Verslo, valstybės ir jaunimo pokalbis – konferencija „Kaip stiprinti skaidrumo imunitetą?”
  • Kviečiame jungtis mokyklas ir jų ekonomikos mokytojus –  su mokiniais diskutuoti apie  šešėlinę ekonomiką, atlikti rengiamą užduotį.
  • Kviečiame ir Jus prisijungti arba kurti savo iniciatyvą ir akcijos savaitę skleisti žinią, kad stiprindami skaidrumo imunitetą galime mažinti šešėlinės ekonomikos žalą valstybei ir kiekvienam iš mūsų.

Susisiekite: ieva@baltojibanga.lt

 

DĖKOJAME prie akcijos įgyvendinimo prisidedantiems verslams ir prekių ženklams: Rimi, Lidl, IKI, Circle K, Telia, Autokuras, Huracan, Aconitum, Jurgis ir Drakonas, Ilunch, Gastrobaras +++, Clinic DPC, E-taksi, 9 drakonai,  Karalienės mortos mokykla, Atella, Lirema, Reitan Convenience Lithuania, Vičiūnų grupė, Manilla.

Akciją globoja

Prezidentė Dalia Grybauskaitė

 

Partneriai