Prisijungimas

Lietuvos ir tarptautinių institucijų pripažinta iniciatyva „Baltoji banga“ kviečia prisijungti!

 

Čia vienijasi skaidriai ir atsakingai veikiančios įmonės bei organizacijos, siekiančios stiprinti etiško verslo kultūrą Lietuvoje.

1. Pateikite prašymą ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimui ir vertiniom sutikimą. Originalą išsiųskite paštu: asociacija „Investors’ Forum“, Totorių g. 5-21, Vilnius, Lietuva. Kopiją pateikite el. paštu: info@baltojibanga.lt. Prie prašymo formos el. paštu pridėkite įmonės logotipą ir trumpą aprašymą. Pildydami prašymą susipažinkite su ženklo naudojimo tvarka.

2. Prašymas vertinamas iniciatyvos „Baltoji banga“ partnerių: Valstybinės mokesčių inspekcijos, Valstybinės darbo inspekcijos, kreditų biuro „CreditInfo” ir iniciatyvos Tarybos narių. Apie įmones kandidates taip pat viešai paskelbiame iniciatyvos internetinėje svetainėje ir „facebook“ paskyroje. Komentarus ir savo pastabas gali teikti esami iniciatyvos nariai bei visi besidomintys skaidraus verslo sklaida Lietuvoje.

3. Tarybos narių sprendimas, atsižvelgiant į gautas partnerių, narių ir visuomenės rekomendacijas dėl ženklo ir vardo „Baltoji banga“ suteikimo.

4. Skaidrumo ženklas ir pavadinimas „Baltoji banga“ suteikiamas po teigiamo tarybos narių sprendimo ir pasirašius sutartį. Naudodami ženklą ir vardą „Baltoji banga“ iniciatyvos nariai viešai pristato savo vertybines nuostatas klientams, partneriams bei visuomenei. Prie skaidraus verslo iniciatyvos prisijungiančios organizacijos skiria kasmetinę paramą iniciatyvos plėtrai, skaidraus ir atsakingo verslo skatinimui Lietuvoje. Prisijungusių organizacijų parama – pagrindinis iniciatyvos finansavimo šaltinis.

 

Sužinok, kaip dalyvavimas skaidraus verslo iniciatyvoje „Baltoji banga” kuria vertę Jūsų įmonei.