Prisijungimas

Lietuvos ir tarptautinių institucijų pripažinta iniciatyva „Baltoji banga“ kviečia prisijungti!

 

Kviečiame prisijungti įmones ir organizacijas, remiančias skaidrią ir atsakingą verslo praktiką: skaidrią darbo užmokesčio politiką, skaidrų dalyvavimą konkursuose (viešuosiuose pirkimuose), mokesčių mokėjimą pagal LR numatytus įstatymus ir siekiančias stiprinti etiško verslo kultūrą Lietuvoje.

Prisijungimo žingsniai

 

– Pateikite prašymą ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimui. Originalą išsiųskite paštu: asociacija „Investors’ Forum“, Totorių g. 5-21, Vilnius, Lietuva. Kopiją pateikite el. paštu: [email protected] Prie prašymo formos el. paštu pridėkite įmonės logotipą ir trumpą aprašymą. Pildydami prašymą susipažinkite su ženklo naudojimo tvarka.

– Prašymas vertinamas iniciatyvos partnerių: Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos,  Valtybinės darbo inspekcijos, kreditų biuro „CreditInfo” ir iniciatyvos Tarybos narių. Apie įmones kandidates taip pat viešai paskelbiama iniciatyvos internetinėje svetainėje ir „facebook“ paskyroje. Komentarus ir savo pastabas gali teikti esami iniciatyvos nariai bei visi besidomintys skaidraus verslo sklaida Lietuvoje.

Tarybos narių sprendimas, atsižvelgiant į gautas partnerių, narių ir visuomenės rekomendacijas dėl ženklo ir vardo „Baltoji banga” suteikimo.

Skaidrumo ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimo sutartis pasirašoma po teigiamo tarybos narių sprendimo. Naudodami ženklą ir vardą „Baltoji banga“ iniciatyvos nariai viešai pristato savo vertybines nuostatas klientams, partneriams bei visuomenei.

Iniciatyvos dalyviai taip pat prisideda prie skaidraus ir atsakingo verslo skatinimo Lietuvoje suteikdami paramą projekto „Baltoji banga“ veikloms.

 Sužinok, kaip dalyvavimas skaidraus verslo iniciatyvoje „Baltoji banga” kuria vertę Jūsų įmonei.