Prisijungimas

Lietuvos ir tarptautinių institucijų pripažinta iniciatyva „Baltoji banga“ kviečia prisijungti!

 

Kviečiame prisijungti įmones ir organizacijas, remiančias skaidrią ir atsakingą verslo praktiką: skaidrią darbo užmokesčio politiką, sąžiningą dalyvavimą konkursuose (viešuosiuose pirkimuose), mokesčių mokėjimą pagal LR numatytus įstatymus ir siekiančias stiprinti etiško verslo kultūrą Lietuvoje.

Prisijungimo žingsniai

 

1. Pateikite prašymą ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimui ir vertiniom sutikimą. Originalą išsiųskite paštu: asociacija „Investors’ Forum“, Totorių g. 5-21, Vilnius, Lietuva. Kopiją pateikite el. paštu: info@baltojibanga.lt. Prie prašymo formos el. paštu pridėkite įmonės logotipą ir trumpą aprašymą. Pildydami prašymą susipažinkite su ženklo naudojimo tvarka.

2. Prašymas vertinamas iniciatyvos „Baltoji banga“ partnerių: Valstybinės mokesčių inspekcijos, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos, Valtybinės darbo inspekcijos, kreditų biuro „CreditInfo” ir iniciatyvos Tarybos narių. Apie įmones kandidates taip pat viešai paskelbiamae iniciatyvos internetinėje svetainėje ir „facebook“ paskyroje. Komentarus ir savo pastabas gali teikti esami iniciatyvos nariai bei visi besidomintys skaidraus verslo sklaida Lietuvoje.

3. Tarybos narių sprendimas, atsižvelgiant į gautas partnerių, narių ir visuomenės rekomendacijas dėl ženklo ir vardo „Baltoji banga” suteikimo.

4. Skaidrumo ženklo ir pavadinimo „Baltoji banga“ naudojimo sutartis pasirašoma po teigiamo tarybos narių sprendimo. Naudodami ženklą ir vardą „Baltoji banga“ iniciatyvos nariai viešai pristato savo vertybines nuostatas klientams, partneriams bei visuomenei.

5. Kasmetinę paramą  prie skaidraus verslo iniciatyvos prisijungiančios organizacijos skiria  inicaityvos plėtrai, skaidraus ir atsakingo verslo skatinimui Lietuvoje. Prisijungusių organizacijų parama – pagrindinis iniciatyvos finansavimo šaltinis. Paramos sutartis pasirašoma su asociacija „Investors’ Forum“, kuri nuo 2011 metų administruoja iniciatyvą.

 Sužinok, kaip dalyvavimas skaidraus verslo iniciatyvoje „Baltoji banga” kuria vertę Jūsų įmonei.