Įmonės kandidatės

Kandidatai

Šiuo metu vyksta šių įmonių vertinimas dėl prisijungimo prie iniciatyvos už skaidrų verslą  „Baltoji banga“ .

Kviečiame įsitraukti ir pasisakyti! Sukaupta informacija iš Jūsų ir rekomendacijos iš iniciatyvos partnerių VMI, STT, VDI bei kreditų biuro„Creditinfo“ padės priimti sprendimą inciatyvos „Baltoji banga“ tarybai, kuri priima galutinį sprendimą dėl įmonių prisijungimo ir ženklo suteikimo.

„Jurgis ir Drakonas“ – vienas populiariausių restoranų tinklų Lietuvoje.

„Norime prisijungti prie Baltosios Bangos, kadangi dirbdami maitinimo sektoriuje matome, kiek neskaidrumo jame yra, kiekvieną dieną susiduriame su nesąžininga konkurencija. Savo pavyzdžiu rodome, jog verslas gali būti sėkmingas dirbdamas skaidriai ir prisidėdamas prie visos visuomenės gerbūvio. Neabejojame, kad atsakingas ir skaidrus maitinimo sektorius yra labai svarbus prisidedant prie tvaraus ekonomikos augimo ir gyvenimo kokybės gerėjimo.“

Įmonės internetinis adresas: https://jurgisirdrakonas.lt/

Atstovaujame pramogų pasaulio rinką, kuri visuomenėje dažnai susiduria su „šešėlinio verslo“ etikete. Mūsų įmonės vertybė – skaidri veikla ir sąžininga konkurencija. Deklaruojame skaidraus verslo sąmpratą tiek savo partneriams, tiek klientams, todėl Baltosios bangos iniciatyva mums yra šios vertybės pastiprinimas ir žinutė, kurią norime įnešti į pramogų pasaulio rinką.

Įmonę rasite: https://bit.ly/2m3X7Tq

Lygiai kaip viešuosiuose, verslo pirkimuose taip pat – skaidrumas yra būtina sąlyga konkurencijai užtikrinti ir sudaryti geriausius sandorius. B2B pirkimų sistemą DealLink tam ir sukūrėme – kad garantuotumėme pačią didžiausią atvirų verslo tenderių sklaidą ir skaidrų bei efektyvų pirkimų organizavimo procesą.

Įmonę rasite: https://deallink.biz

UAB „Aconitum“ – vaistų ir maisto papildų gamintoja. UAB „Aconitum“ vadovaujasi skaidraus ir sąžiningo verslo principais (antikorupcijos, skaidraus atlyginimo darbuotojams apmokėjimo, mokesčių valstybei mokėjimo, atsakingo įstatymų laikymosi), bei siekia prisidėti prie etiško verslo kultūros puselėjimo Lietuvoje. Įmonės internetinės svetainės adresas: https://www.aconitum.lt/