Įmonės kandidatės

Šiuo metu vyksta šių įmonių vertinimas dėl prisijungimo prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ .

Kviečiame įsitraukti ir pasisakyti. Jūsų pateikta informacija ir iniciatyvos partnerių VMI, STT, VDI bei kreditų biuro„Creditinfo“ pateiktos rekomendacijos padės priimti sprendimą inciatyvos „Baltoji banga“ tarybai, dėl įmonių prisijungimo ir teisės naudoti ženklą Baltoji banga suteikimo.

Vokiečių įmonės Wilhelm Layher GmbH & Co. dukterinė įmonė Baltijos šalyse siūlo fasadinius ir modulinius pastolius, mobilius bokštelius, kopėčias ir laiptus, greitai montuojamus mobilius pastatus, nuimamus stogus, laikinus laiptus dideliems žmonių susibūrimams, tribūnas, scenas.

Įmonės tinklalapis: http://www.layher.lt/

Įmonė teikianti kompleksinius sunkvežimių remonto sprendimus, užtikrinantys, kad transporto priemonės veiktų sklandžiai, tarnautų ilgai ir, svarbiausia, padėtų įveikti net pačius ilgiausius ir sudėtingiausius maršrutus.

https://www.autokurtas.lt/

Politikos tyrimų laboratorija padeda visuomenei, privataus ir trečiojo sektoriaus organizacijoms sukurti bei įvertinti vystymosi politiką bei programą.

https://www.policyimpactlab.com/

„more“ yra komunikacijos agentūra, kurios žodyne žodžio „puiku“ nėra. Mes visada stengiamės padaryti daugiau, tobuliau ir sparčiau.

www.more.lt 

UAB „Aconitum“ kuria, gamina ir rinkai tiekia augalinius nereceptinius ir receptinius vaistinius preparatus, maisto papildus ir homeopatinius preparatus. Įmonė atlieka pilną produkto sukūrimo ir gamybos procesą.

Įmonės tinklalapis: https://www.aconitum.lt/lt/

„AstraZeneca“ yra pasaulyje pirmaujanti farmacijos kompanija, sėkmingai kurianti vaistus ir efektyviai gydanti kvėpavimo takų, kardiologijos, onkologijos, infekcinių bei centrinės nervų sistemos ligas.

Įmonės tinklalapis: https://www.astrazeneca.com/country-sites/lithuania.html

Pirmas Lietuvoje gastrobaras, kuriame rasite tik pliusus: žemiausios kainos mieste + skanūs užkandžiai + jauki aplinka + visada gera muzika. Nes +++ renkasi tie, kurie moka skirti + nuo –

www.plusplusplus.lt