Įmonės kandidatės

Kandidatai

Šiuo metu vyksta šių įmonių vertinimas dėl prisijungimo prie iniciatyvos už skaidrų verslą  „Baltoji banga“ .

Kviečiame įsitraukti ir pasisakyti! Sukaupta informacija iš Jūsų ir rekomendacijos iš iniciatyvos partnerių VMI, STT, VDI bei kreditų biuro„Creditinfo“ padės priimti sprendimą inciatyvos „Baltoji banga“ tarybai, kuri priima galutinį sprendimą dėl įmonių prisijungimo ir ženklo suteikimo.

UAB „Aconitum“ – vaistų ir maisto papildų gamintoja. UAB „Aconitum“ vadovaujasi skaidraus ir sąžiningo verslo principais (antikorupcijos, skaidraus atlyginimo darbuotojams apmokėjimo, mokesčių valstybei mokėjimo, atsakingo įstatymų laikymosi), bei siekia prisidėti prie etiško verslo kultūros puselėjimo Lietuvoje. Įmonės internetinės svetainės adresas: https://www.aconitum.lt/

       UAB „Miško aukcionas“ yra moderni interneto platforma, kuri sudaro sąlygas  įvairaus amžiaus mišką su žeme, statų mišką iškirtimui ir medienos sandėlius  parduoti už geriausią kainą. Parduoti mišką aukcione už didžiausią kainą yra  paprasta, patogu ir saugu. Norime ne tik išlaikyti klientų pasitikėjimą įmone, bet taip pat, siekiame būti skaidraus bei sąžiningo verslo pavyzdžiu Lietuvoje.