Prie iniciatyvos „Baltoji banga“ jungiasi dienos pietų restoranai Ilunch

Prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ prisijungė UAB „Inovatyvūs restoranai”

UAB „Inovatyvūs restoranai“ įmonių šūkis: Mūsų vertybių sąrašo viršuje -greitis, kokybė, šviežumas, inovacijos ir gera kaina.

GREITIS. Unikali išmanioji užsakymų sistema suteikia galimybę greitai ir skaniai pasimėgauti dienos pietumis. Nebegaiškite laiko eilėse ar laukiant užsakyto maisto – pietus susikomplektuokite itin patogiai ir greitai, o patiekalus paruošime, kol atsiskaitinėsite.

KOKYBĖ ir ŠVIEŽUMAS. Nesutinkame su teiginiu, kad greitai pavalgyti galima tik nesveiko maisto restorane. Mūsų siūlomi patiekalai sukurti kruopščiai atrenkant produktus bei sujungiant kliento poreikius su virtuvės šefo patirtimi. Nenaudojame jokių dirbtinių priedų, gaminame tik iš natūralių ir šviežių produktų. Kiekvieną dieną laukiame su skirtingais dienos pietų pasiūlymais – nuo lietuviškų iki rytų ar amerikiečių virtuvės patiekalų, nepamirštame ir vegetariškų patiekalų mėgėjų.

​INOVACIJOS. Nuolatinis laiko trūkumas ir technologijų svarba gyvenant didmiestyje mus įkvėpė pasitelkti išmaniąsias technologijas gerinant kliento patirtį restorane. Čia jūsų laukia ir neįprastas modernus interjeras, patogi ir greita atsiskaitymo sistema.

GERA KAINA. Visa tai pavyko suderinti su visiems prieinama patrauklia dienos pietų kaina. Kiekvienam dirbančiam miestiečiui nebereikia sukti galvos, ką šį rytą namuose įsidėti į pietų dėžutę. Greita, kokybiška ir nebrangu pietauti restorane “iLunch”.