Atsiskaitome

Vasario 25 d. įvykusio Metinio skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ įmonių susitikimo metu pristatėme pagrindinius nuveiktus darbus ir pasiekimus 2020-aisiais metais.

„Praėję metai buvo įsimintini ne tik kardinaliai pasikeitusioms verslų ir mūsų iniciatyvos veikimo sąlygom, bet ir prie iniciatyvos prisijungusių naujų įmonių gausa. Visgi nepaliaujamai siekiame, kad mūsų būtų dar daugiau, „Baltoji banga“ skelbiama žinia skambėtų garsiau“, – susitikimo metu sakė „Baltoji banga“ tarybos pirmininkė Rūta Skyrienė.

2020-ieji skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga” buvo kaip niekada sutelkiantys. Didžiuojamės prisijungusiais verslais – pažangiom įmonėm, kurios kartu su kitais nariais stiprino savo kompetencijas skaidrumo ir rizikų valdymo klausimais. Džiaugiamės įvykusiais renginiais, sėkmingomis viešinimo kampanijomis visuomenei, žiniasklaidos dėmesiu mums svarbių temų aktualizavimui.

Kaip, susitikimo metu sakė iniciatyvos vadovė Ieva Lapeikienė „2020-ieji  galbūt užvėrė duris intensyviems susitikimams Lietuvoje, bet tikrai atvėrė duris pasauliui“. „Baltoji bangai“ stiprino ir mezgė naujus ryšius su tarptautinėmis organizacijomis, siekiant perimti gerąją užsienio šalių ir panašių iniciatyvų praktiką bei dalintis mūsų patirtimi skatinant skaidrų verslą Lietuvoje.

„Žinia, kad ne tik semiamės patirties, bet ir esame pavyzdys kitoms šalims, kaip galima veikti ir daryti pokytį sprendžiant tikrai kompleksinius klausimus, tokius, kaip korupcijos, šešėlinės ekonomikos mažinimas, sąžiningos konkurencijos skatinimas ir visus su tuo susijusius klausimus, rodo iniciatyvos „Baltoji banga“ įvertinimą tarptautinėje bendruomenėje ir pasiektą brandą“, –sakė I. Lapeikienė.

Daugiau informacijos apie „Baltoji banga“ vykdytus darbus ir 2020-ųjų metų pasiekimus galite rasti paspaudę čia.