Eko Mąstymas versle

Kovo 18 dieną vyko praktinė konferencija „Eko mąstymo svarba šiuolaikinėje visuomenėje“, kurią organizavo „Kolpingo kolegija“. Joje dalyvavo skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ vadovė Ieva Lapeikienė. 

Šioje konferencijoje buvo skiriamas dėmesys keturioms pagrindinėms temomis: Promoting Eco-awareness in the Community, in Everyday and Professional Life; Ekologinis švietimas ir ekologinis dvasingumas; Eko sąmoningumo skatinimas bendruomenėje; kasdieniniame ir profesiniame gyvenime; Integralios ekologijos problemos ir jų sprendimai. Konferencijoje dalyvavo 120 Lietuvos ir  užsienio tyrėjų bei ekspertų. Konferencijos pilną programą galite rasti paspaudę čia.

„Baltosios bangos“ vadovė Ieva Lapeikienė dalinosi Lietuvoje veikiančio verslo patirtimi ir stebimomis žalėjančio verslo tendenicjomis. Konferencijoje ji teigė, kad „Po skaidraus ir sąžiningo verslo vėliava vienijasi verslai paprastai daro daugiau, nei iš jų reikalauja LR teisės aktai. Pažangios įmonės skiria dėmesį aplinkai, kurioje veikia. Tvarūs sprendimai vis dažniau atsiduria įmonių veiklos darbotvarkėse, rūpestis aplinka ir klimato kaita gali būti sėkmingai perkeltas į įmonės strategiją ar net tapti pagrindine įmonės veiklos kryptimi. Rinkdamiesi prekes ir paslaugas iš tokių verslų galime skatinti ir spartinti įmonių žalėjimo procesą.”

Džiugu, jog mūsų „Baltosios bangos“ nariai rodo pavyzdį ir įsitraukia į atsakingo ir aplinkai draugiško verslo kultūrą.