BALTA KAVA: Skaidrumas ir etika versle – nuo ko pradėti?

Kviečiame įmonių vadovus, verslo etikos ir atitikties specialistus, įmonių socialinės atsakomybės, komunikacijos ekspertus ir kitus, besidominčius skaidraus bei etiško verslo praktika, į diskusiją, kurios metu dalinsimės gerąja įmonių patirtimi ir praktika, siekiant kurti etišką ir skaidrų verslą. Domėsimės:

  • Kada galima verslą laikyti skaidriu?
  • Kaip užtikrinti, kad įmonė veiktų etiškai?
  • Koks darbuotojų vaidmuo kuriant skaidrų ir etišką verslą? Kaip įtraukti darbuotojus?
  • Kokia yra Lietuvoje ir Kauno regione veikiančių įmonių patirtis siekiant užtikrinti skaidrumą savo veikloje?

Diskutuosime ir baltą kavą gersime rugsėjo 15 d. 10:00 val. Kolpingo kolegijoje, Jakšto g. 6,  Kaunas. Renginio trukmė: iki 2 val.

Susitikimą moderuos Rugilė Trumpytė, organizacijų skaidrumo ir atvirumo ekspertė. Rugilė yra Lietuvos Įvairovės Chartijos vadovė, antikorupcijos korespondentė Europos Komisijai ir Open Government Partnership tyrėja Lietuvai.

Kviečiame dalyvauti ir užpildyti registracijos formą

Kilus klausimams, kreipkitės: Ieva Lapeikienė, skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga” vadovė, ieva@baltojibanga.lt, 860103592

„Balta kava“ – skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiamas diskusijų ciklas, siekiant skatinti skaidriai, sąžiningai ir atsakingai veikiančių įmonių dalijimąsi patirtimi, gilinti rinkos dalyvių žinias verslo etikos srityje, padėti suprasti, kokios priemonės yra veiksmingiausios siekiant kurti etiško verslo kultūrą Lietuvoje veikiančiose įmonėse.

Diskusija yra projekto Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ dalis, finansuojama iš Europos socialinio fondo lėšų.