Skaidraus Lietuvos verslo vystymo užsienyje principai

Kviečiame dalyvauti „Skaidrumo akademija“ organizuojamame nuotoliniame renginyje „Skaidraus Lietuvos verslo vystymo užsienyje principai“, kuris vyks 2021 m. spalio 28 d., 13.30 val. Renginys skirtas Lietuvos verslo įmonių, veikiančių užsienyje, atstovams.

Užsienio reikalų ministerijos atstovas trumpai apžvelgs Lietuvos diplomatinių atstovybių ir užsienyje veikiančio Lietuvos verslo bendradarbiavimo galimybes ir praktinę naudą. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovas pristatys parengtas rekomendacijas užsienyje veikiantiems verslo subjektams, kaip atpažinti ir reaguoti į korupcijos apraiškas. Taip pat, renginyje pranešimus skaitys, aktualiausią informaciją ir gerąją patirtį apie rizikų valdymą vystant verslą užsienio valstybėse pristatys iniciatyvos „Baltoji banga“, UAB „Vičiūnų grupė“ ir UAB „SBA grupė“ atstovai.

Nuotolinis renginys vyks per „MS Teams“ platformą, numatoma trukmė – 2 val.

Į renginį kviečiame registruotis iki spalio 27 d. užpildant šią anketą:  https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/skaidrus_verslas_uzsienyje. Nuorodą į renginį rengėjai išsiųs registracijai pasibaigus Jūsų nurodytu el. pašto adresu.

Daugiau informacijos: https://skaidrumoakademija.lt/renginyje-bus-aptariami-skaidraus-lietuvos-verslo-vystymo-uzsienyje-principai/