BALTA KAVA / BDAR versle: iššūkiai ir galimybės

BALTA KAVA / BDAR Versle: iššūkiai ir galimybės

Maloniai kviečiame įmonių vadovus, duomenų apsaugos, įmonių socialinės atsakomybės, darnios veiklos, komunikacijos ekspertus ir kitus, besidominčius atsakingo ir skaidraus verslo praktika, į diskusiją, kurios metu domėsimės:

  • kaip verslui sekasi įgyvendinti bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą;
  • su kokiais iššūkiais susiduriame, siekiant veikti skaidriai ir nepažeisti įstatymo;
  • kaip su BDAR dera verslo poreikis žinoti ir gauti reikiamą informaciją apie rinkos dalyvius siekiant valdyti savo rizikas;
  • kokie rinkodaros veiksmai vis dar kelia klausimų BDAR kontekste ir kt.

Susitikimą moderuos Miglė Petkevičienė, Duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos valdybos narė, „Ellex“ partnerė.

Diskusijoje dalyvauja:

Gražina Ramanauskaitė, Žurnalistų etikos inspektorė

Agnė Norušienė, Registrų centro duomenų apsaugos pareigūnė

Aurimas Kačinskas, CreditInfo generalinis direktorius

„Baltosios bangos“, „Investors’ Forum“, Lietuvos duomenų apsaugos pareigūnų profesionalų asociacijos ir kitų įmonių vadovai bei atstovai – kviečiame jungtis ir dalintis savo patirtimi! Jei norite dalyvauti, užpildykite registracijos formą.

Diskutuosime ir baltą kavą gersime nuotoliniu būdu sausio 27 d. 10:00 val.  Renginio trukmė – iki 2 val. Dalyvavimas nemokamas. Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime priminimą su nuoroda.

Kilus klausimams, kreipkitės: Ieva Lapeikienė, skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga” vadovė, ieva@baltojibanga.lt

„Balta kava“ – skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiamas diskusijų ciklas, siekiant skatinti skaidriai, sąžiningai ir atsakingai veikiančių įmonių dalijimąsi patirtimi, gilinti rinkos dalyvių žinias verslo etikos srityje, padėti suprasti, kokios priemonės yra veiksmingiausios siekiant kurti etiško verslo kultūrą Lietuvoje veikiančiose įmonėse.

Diskusija yra projekto Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ dalis, finansuojama iš Europos socialinio fondo lėšų.